Vyjádření serveru realitymix.cz k výsledkům rozsáhlé ankety RKČR

10.7.2020

Vážení členové Realitní komory,

jak jistě víte, v minulém měsíci jsme oslovili jednotlivé významné realitní portály, seznámili je s výsledky rozsáhlé ankety (čtěte zde) a slíbili jsme, že Vám zprostředkujeme jejich vyjádření. Budeme je zde v průběhu následujících týdnů postupně zveřejňovat. 2. na řadě je vyjádření portálu realitymix.

Vážený pane Sitáre,

vážíme si toho, že naši společnost DALTEN media s.r.o. řadíte mezi významné společnosti na realitním trhu.

Uvědomujeme si, že současná situace není jednoduchá, nicméně bych se rád ohradil proti tvrzení, že jsme již upravili ceny za inzerci na původní hodnoty. Troufám si říci, že jsme jako jediní poskytli plnění pro naše realitní partnery na delší dobu (a sice do konce měsíce června). Zároveň bych rád uvedl, že na našich portálech zaznamenáváme vyšší aktivitu nejen v posílání dotazů našich uživatelů směrem k inzerentům, než za stejné období (4. - 6. měsíc) loňského roku. Tyto čísla potvrzují i statistiky z našich realitních softwarů.

Naše opatření byla nastavena pro všechny obchodní partnery dne 19.3.2020 v následující podobě:
- bezplatné období inzerce na obrazovkách FTV Prima do 30.6.2020
- inzerce zdarma na portálech aktualne.cz a ihned.cz do 30.6.2020
- každé inzerující realitní kanceláři jsme připsali jako bonus na účet kreditů stejnou častku, jakou má na svém posledním vyúčtování inzerce RealityMIXu
- jako bonus klientům předáváme a neúčtujeme nemovitosti z náběrového formuláře

Zároveň v současné době nastavujeme komplexní balíček služeb k inzerci:
- K inzerci na RealityMIX.cz má každá realitní kancelář možnost využít náš realitní software iRest 3 zdarma a plně resopnzivní REWEB 2020 zdarma - čímž může snížit finanční prostředky vydávané za realitní SW, který používá, či pronájem svých vlastních www stránek
- Možnost využití náběhového ceníku inzerce na HbbTV FTV Prima (75% sleva na inzerci v období 1.7. - 30.9., 50% od 1.10. - 31.12. a 25% od 1.1. - 31.3.2021)

Pevně věřím, že námi nabídnutá opatření pomohou našim obchodním partnerům zvládnout toto těžké období.

Ing. Jan Štěp