Spolupráce RKČR a innogy

7.2.2022

Realitní komora ČR pokračuje v úzké spolupráci se společností innogy, která je naším partnerem v oblasti dodávky a přepisů energií.
Tato společnost poskytuje členům realitní komory ČR:

Pro Vaše klienty a makléře:

• Vyřízení převodu energií s minimem papírování a bez fyzické přítomnosti klienta - na základě plné moci
• VIP servis – o zpracování přepisu se postará a Vás i klienta o průběhu přepisu informuje Váš stálý zástupce Zákaznického centra innogy
• Individuální kalkulace úspory energií
100% zelená elektřina automaticky a bez jakéhokoliv příplatku
Informování majitele nemovitosti o pohledávkách nájemce zdarma (např. v případě nájmu, správy budovy apod.)
Fotovoltaika na míru včetně kompletní výstavby od A do Z

V současné době, kdy jsou ceny a spotřeba energií pod větším drobnohledem, Vaši klienti jistě ocení:
• Aplikaci a webový portál innosvět – online přístup ke svým energiím, správa záloh, sledování spotřeby, predikce přeplatku/nedoplatku, přehled plateb a mnohem více
• Převod svých energií ke stabilnímu a důvěryhodnému dodavateli

Pro makléře, členy komory:
• Jednoduchost
• VIP spolupráce s jedním ze 41 zákaznických center innogy (vždy ve Vašem nejbližším okolí)
• Relationship manažer innogy, který se stará o hladkou spolupráci Vaší kanceláře s innogy
• Nepovinné zaškolení, případně dle potřeby

V případě zájmu o spolupráci se obraťte přímo na zástupce innogy

Vaše Realitní komora