Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

18.9.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk

zástupce pro Prahu 3

Telefon: 702 177 006

Lektor, obchodník, manažer, makléř, spolumajitel a zakladatel společnosti Úspěšné reality s.r.o. V minulosti působil v mezinárodní obchodní společnosti na postu personálního ředitele, kde obdržel mezinárodní ocenění za nový a efektivní výběr obchodníků. Následně se již jako výkonný ředitel také věnoval aktivně obchodní činnosti a realizoval úspěšné prodeje v řádu mnoha miliónů korun. Dokázal svojí obchodní metodou zefektivnit firemní veletrhy, publikoval v odborných časopisech. Je také držitelem koncese na výuku střelby z dlouhých a krátkých zbraní. Reality nejen přednáší, ale i sám jako makléř aktivně prodává.

Ing. Pavel Šmíd

zástupce pro město Plzeň

Kontaktní místo:
PARVA, s.r.o.
Havlíčkova 452/6

Telefon: 606 241 638

Kromě studia ekonomie jsem absolvoval oceňování nemovitostí na BIVŠ a oceňování podniku na Institutu oceňování majetku. Po 10 letech v bankovnictví se nyní již více než 15 let se věnuji oceňování nemovitostí. Jako realitní makléř pracuji od roku 2005. Kromě kanceláře v Plzni mám ještě kancelář v Rokycanech.
Volný čas trávím nejraději s rodinou na Šumavě.