Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

3.8.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Marie Reichlová

zástupce pro město Mladá Boleslav

Kontaktní místo:
Palackého 863
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: 608 333 504

V realitách se pohybuji více než 25 let. Po několikaletém působení na poli realit jako fyzická osoba jsme v roce 1997 založili obchodní firmu UNIZEM Březovice s.r.o,, která byla později přejmenována na ALFA INVEST MB, s.r.o.. Pod tímto názvem působíme, jako rodinná firma, doposud. Krédem nás všech je spokojený klient, neboť právě ten, jako jediný, nám umožňuje pracovat a prosperovat. Bude mi ctí, pokud budu moci svými zkušenostmi prostřednictvím realitní komory přispět ke zkvalitnění práce nás -realitních makléřů.

Ing. Marek Byrtus

zástupce pro město Opava

Kontaktní místo:
Pekařská 23
746 01 Opava

Telefon: 736 461 867

Naším hlavním oborem jsou finance. Reality jsou, ale velmi spřízněným oborem a má spolu s financemi zajímavý synergický efekt. Proto jsme před dvěma lety založili realitní kancelář, kde budou pouze makléři, kteří budou dodržovat stejné hodnoty jako u nás ve financích a to jsou: kvalita, profesionalita, servis. Chceme kultivovat trh jak ve financích, tak v realitách.