Protestní shromáždění - Sreality

10.9.2020

Vážení členové Realitní komory ČR,

dne 8. 9 .2020, proběhlo avizované protestní shromáždění (z důvodů covidu úmyslně ve velmi malém počtu) proti postupům serveru Sreality.cz. Přestože nám dorazilo mnoho omluvenek především ze zdravotních důvodů, byli jsme slyšet. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili i těm, kteří se zúčastnit chtěli, ale z různých důvodů nemohli a v neposlední řadě také těm, kteří vyjadřují v nemalé míře podporu formou telefonátů, SMS a e-mailů.

Na protestním shromáždění se opakovaně přečetlo prohlášení obsahující body, na kterých panuje největší nespokojenost, a to nejen členů RKČR. Toto prohlášení obsahuje také výzvu k odstranění těchto nerovných podmínek.

Prohlášení naleznete na následujícím odkazu.

Vaše Realitní komora