Opakovaný webinář ke Zkouškám profesní kvalifikace

25.1.2021

Vážení členové RKČR,

dovolte, abychom Vám tímto způsobem, ještě jednou, (pro ty, kteří minulý webinář nemohli absolvovat), zprostředkovali webinář, kterým Vás provede pan Libor Urban, majitel společnosti Kurzy Sprint s.r.o., která je ministerstvem pro místní rozvoj autorizována pro vykonávání zkoušek a udělování Osvědčení s neomezenou platností, které je třeba pro vázanou živnost od 3. 3. 2021.

S ohledem na to, že se v současné době jsou zakázány veškeré prezenční kurzy i zkoušky, tedy i zkoušky profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel, mi dovolte, abychom pokračovali v nové tradici, a to setkávání se prostřednictvím platformy ZOOM.

Rádi bychom využili času, kdy nelze zkoušet, a podělili se s vámi o zkušenosti z již proběhlých zkoušek a také o to jaký je vlastní průběh zkoušky, její obsah, hodnocení, kompetence a kritéria, která je nutná splnit a s dalšími požadavky MMR a Národní soustavy kvalifikací.

Pan Urban se s vámi rád podělí o svoje letité zkušenosti, jak z příprav a průběhu zkoušek, tak i z oblasti vzdělávání dospělých, a to pro členy komory i v tomto opakovaném termínu zcela ZDARMA. Zároveň zde bude vysvětlena situace a možnosti, resp. omezení vzdělávání a vykonávání zkoušek v nouzovém stavu a po případném postupném rozvolnění, možnosti nových i mimořádných termínů pro celé RK apod.

Tímto způsobem můžete získat přehled o tom, zda musíte či nemusíte zkoušku absolvovat, případně jak se na ni nejlépe a za co nejméně nákladů efektivně připravit.

Tento webinář je pro členy RKČR zcela zdarma a je určen pro ty z Vás, kteří musí nebo chtějí vykonat zkoušku profesní kvalifikace, případně se chtějí připravit na pozdější vykonání zkoušky, v případě, že se v budoucnu (jak očekáváme) stane povinnou pro všechny makléře.

Termín 3. 3. 2021 se blíží a není již na co čekat.

Zde je odkaz pro přihlášení na webinář, není třeba nic instalovat ani se registrovat:

Termín setkání je středa  27. 1. 2021 od 20:00 do cca 21:00 hod.

Vaše Realitní komora