Nový web Realitní komory

13.1.2022

Vážení členové Realitní komory ČR,

S radostí Vám oznamujeme, že jsme po několika měsících práce, pro Vás a pro klienty, vytvořili novou podobu našich webových stránek Realitní komora ČR. Změny proběhly nejen graficky, ale i obsahově. Web je nově rozdělen do několika částí, které jsou zaměřeny každá trochu jiným směrem.

V obecné části najdeme informace o cílech a poslání komory, etický kodex, soubory ke stažení, fotogalerii a přehled partnerů komory. V kontaktech je pak možné získat kromě vedení komory i informace o oblastních zástupcích komory a kontakty na ně.

Část „Pro makléře“ je zaměřena především na potřeby makléřů, jsou zde informace, které využijí pro svoji práci, informace o vázané živnosti, profesních zkouškách a pojištění, ale také i to, jak se stát členem, výhody členství a jak je využít. Dále je zde také možnost přihlášení do osobního profilu makléře, resp. realitní kanceláře.

V části „Pro klienty“ je především to, co zajímá klienty. Tedy nabídka nemovitostí, kontakty na členy a možnost prověření členství, a to jak jednotlivých makléřů, tak i realitních kanceláří. Jsou zde i kontakty na vedení komory i oblastní zástupce. Klient zde najde také aktuality a zprávy o činnosti komory a může zde, stejně jako v makléřské části, poslat konkrétní dotaz na Realitní komoru.

Naší snahou bylo udělat web jednoduchý, rychlý a více pro klientsky zaměřený, abychom klientům poskytli možnost získávat relevantní informace z realitního prostředí a tím jim umožnit lépe se orientovat jak v oblasti nemovitostí, ale hlavně v oblasti realitních makléřů.

Vaše Realitní komora