Komora na cestách – tentokrát Plzeň 11. 10. 2022

29.9.2022

Realitní komora České republiky opět pokračuje v rámci projektu „S komorou na cestách“ a opět vyráží mezi vás, do vašeho regionu. Tentokrát se s vámi sejdeme v Plzni, kde se budeme těšit na makléře z Plzeňského kraje, ale i dalších okresů, a to jak členy komory, tak i nečleny.

Svoji účast nám opět přislíbil vedoucí Realitní sekce Ministerstva pro místní rozvoj pan Ing. Pavel Rakouš, který se s vámi podělí o zkušenosti s novým realitním zákonem z pohledu státní správy. Další důležitou oblastí, o které bude jistě zajímavé informovat, bude nový telekomunikační zákon, který v praxi zakazuje makléřům takzvané „studené volání“ a další novinky týkající se práce MMR.

Zástupci společnosti AML solutions nás seznámí s palčivými otázkami AML. S odborníky na AML z této společnosti připravila Realitní akademie ČR spolupráci, a to v rámci online školení a získání potřebného certifikátu AML. Společnost AML solutions se skládá z právních profesionálů (advokátů) a zkušených právních expertů specializujících se na oblast AML/CFT práv a povinností.

Setkání se také zúčastní zástupci innogy, v současnosti jediné společnosti, která přijímá nové klienty. Tito partneři naší komory seznámí přítomné o možnosti využití jejich služeb právě pro členy komory a pro jejich klienty. V současné energetické krizi dokáže innogy reagovat právě na tyto změny i z pohledu co možná nejvýhodnějších cen pro své partnery.

Dalším z vystupujících bude předseda výkonné rady RKČR pan Martin Sitár, který rozebere současný stav realitního zprostředkování a výhled realitního trhu na období blízké i vzdálenější a potřebu přizpůsobení práce makléřů a realitních kanceláří novým situacím.

Svoji účast nám přislíbil (pokud to bude možné) i poslanec PSP pan Vojtěch Munzar, který se svoji činností velkou měrou angažuje v poslanecké sněmovně parlamentu v oblasti realitní činnosti.

Se svojí cca hodinovou, velmi zajímavou ukázkou školení "Emoce v realitách", vystoupí Mgr. Radim Kostaňuk, který navíc ve spolupráci s Realitní akademií připravuje na rok 2023 celé toto školení (i některá další), a to jak pro členy Realitní komory ČR (za výhodnou cenu), tak i pro nečleny.

Účast na setkání je zcela ZDARMA a je určena jak makléřům, tak i majitelům kanceláří. Členství v RKČR není podmínkou, můžete pozvat i vaše kolegy, kteří v komoře nejsou registrováni. Naším cílem je profesionály spojovat a poskytovat kvalitní informace napříč celým realitním trhem.

Setkání se uskuteční v úterý 11. 10. 2022 v přednáškovém sále Západočeské galerie v Plzni na adrese Perlová 83/1 Plzeň 3 v čase od 13 do cca 17 hodin. Pohodlné parkování je možné v parkovacím domě Rychtářka vzdáleném cca 300 m.

Počet míst je omezený, proto, z důvodu zajištění organizace a občerstvení, potvrďte prosím svoji účast (resp. počet účastníků pokud vás bude víc, vždy ve tvaru jméno a mail) co nejdříve,
nejpozději do 5. 10. 2022 na mail urban@realitnikomora.cz.

Vaše Realitní komora ČR