Komora na cestách – online pro celou ČR

28.3.2023

Realitní komora České republiky opět pokračuje i letos s projektem „S komorou na cestách“. V letošním roce proběhne několik setkání formou online, ale i osobně na konci roku. Stálí účastníci online setkání budou mít potom přednostní právo účasti na závěrečném půldenním osobním setkání, bližší informace se dozvíte na online setkáních komory.

Na prvním online setkání (v roce 2023 budou 3) nám opět přislíbil účast vedoucí Realitní sekce Ministerstva pro místní rozvoj Ing. Pavel Rakouš, přítomen by měl být i někdo z poslanecké sněmovny. Dalším, koho uvidíte a uslyšíte, bude již tradičně předseda výkonné rady RKČR pan Martin Sitár, který probere současný stav realitního trhu, také Radim Kostaňuk s informací o připravovaném online čtvrtletníku komory a jeho obsahu a někteří další.

Online setkání budou tentokrát kratší, protože s doporučenými dodavateli služeb budou v průběhu roku pořádány zdarma specializované webináře. Pouze na tomto prvním online setkání se připojí krátce zástupci innogy, protože v době současné situace v energiích mají pro nás a naše klienty některé aktuální novinky.

Účast na setkání je zcela ZDARMA a je určena jak makléřům, tak majitelům kanceláří. Členství v RKČR není podmínkou, můžete pozvat i vaše kolegy, kteří v komoře nejsou registrováni. Naším cílem je profesionály spojovat a poskytovat kvalitní informace napříč celým realitním trhem.

Setkání se uskuteční ve středu 12. 4. 2023 online na platformě ZOOM od 14 do cca 16 hodin.

Počet míst je omezený, proto potvrďte prosím svoji účast (resp. počet účastníků pokud vás bude víc, vždy ve tvaru jméno a mail) co nejdříve, nejpozději do 5.4.2023 na mail urban@realitnikomora.cz. Mail každého přihlášeného účastníka je velmi důležitý pro zaslání přístupových údajů na setkání. Je možné připojit se i přes mobil.

Pokud máte funkční kameru a mikrofon, rádi vás uvidíme i uslyšíme.

Vaše Realitní komora ČR