Další nový partner Realitní komory ČR

12.10.2021

Další společností, se kterou Realitní komora ČR zahájila úzkou spolupráci, je LUXURY marketing. Tento náš nový partner se zaměřuje na dodávky služeb v oblasti webu, designu a tisku, v marketingu však dokáže mnohem více.

Tato společnost poskytuje členům realitní komory ČR tyto služby s 20% slevou:

Branding a design
    • Jednotný vizuální styl, který je nedílnou součástí firemní image - spolu s firemní kulturou, komunikací a vaším produktem či službou.
    • Vytvoří vám veškeré firemní tiskoviny, propagační materiály. Vše bude mít jeden styl, vše bude sjednocené, od propisek až po web.

Webové stránky a aplikace
    • Provádí důkladné analýzy, zpracuje poutavý webdesign. Zajišťuje internetový marketing, technickou podporu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO) i další rozvoj webu.
    • Tvorba webů na CMS WordPress
    • Programování na míru
    • Kompletní prezentace dle Vašich potřeb

Zpracování a výroba
    • Reklamní tiskoviny od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, přes výrobu, až po doručení.
    • Velkoplošný tisk - cokoliv od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty a prodejní plachty
    • Reklamní předměty a textil

Offline a outdoor reklama
    • Billboardy a citylighty