Anketa - vaše hodnocení roku realitního 2023

17.12.2023

Vážení členové komory,

rádi bychom znali váš názor na vývoj a stav realitního trhu v průběhu roku 2023, jakési zhodnocení celého roku. Bude to pro nás zároveň vodítko např. pro jednání se státní správou v příštím roce i v další naší činnosti.

Dovolujeme si vás proto požádat účast v naší krátké anketě a odpověď na několik otázek dle vašeho názoru, a to nejpozději do středy 3. 1. 2024 .
Výsledky budou v lednu shrnuty v tiskové zprávě na našem webu.

Anketu najdete zde

Děkujeme za odpovědi a přejeme vám klidný a pohodový konec roku 2023 a úspěšný celý rok 2024.

Realitní komora ČR