Prodej komerčního objektu, Ubytování, 600 m2

Plynovod
Vlak, Autobus
prodej penzionu v Hejnic?ch, Trade reality, nemovitosti

Realitní kancelář Trade reality s.r.o. nabízí prodej penzionu v Hejnicích, okr. Liberec. Nemovitost se nachází v malebné obci Hejnice na severu Čech, okr. Liberec. V okolí se rozléhá krásná příroda a je zde několik lyžařských areálů. Přímo v Hejnicích je mimo jiné místní klášter, kostel v barokním stylu a další pamětihodnosti. Každoročně se zde konají slavnosti, trampský a folkový festival, turistické pochody. Z Liberce, vzdáleného cca 25 km, lze pohodlně najet na dálnici.
V nabízené nemovitosti probíhá rozsáhlá rekonstrukce- v přízemí je velká školící místnost a kancelář. Tyto prostory lze předělat například na společenské místnosti nebo až tři další byty. V prvním patře je jeden byt o dispozici 1+1 a čtyři byty o dispozici 1+kk. V druhém patře je kompletně zrekonstruovaný byt 4+1. Tento byt je samostatný- má vlastní plynový kotel a odpočtové hodiny všech energií- v případě podnikání lze tento prostor využít například na vlastní bydlení. K dispozici jsou dva balkony.
Dům je zapojen do několika zajímavých projektů v oblasti ubytování. Tyto projekty nabízí zajímavé investiční zhodnocení.
Nemovitost je kompletně podsklepena, sklep lze předělat například na vinárnu, restaurace či společenskou místnost.
Vytápění nemovitosti zajišťuje plynový kotel připojen na radiátory. Elektřina je do nemovitosti zapojena. Nemovitost připojena na městskou kanalizaci. Parkovat lze pohodlně na vlastním parkovišti, které má kapacitu cca 20 aut.
Nemovitost byla postavena kolem roku 1920, v posledních letech zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce- celkově zde bylo proinvestováno bezmála 15 mil. Kč. K nemovitosti je kompletní dokumentace.
Dům je velmi vhodný na investiční účely, nebo na kombinaci podnikání a vlastního bydlení. Vzhledem k tomu doporučujeme prohlídku s naším makléřem. S financováním nemovitosti rádi zdarma poradíme.