Prodej domu, Rodinný, 254 m2 novinka

Staré Křečany, okres Děčín, Ústecký

včetně právního servisu a provize, bez poplatků
1991919
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
Dobrý
230V,
Lokální tuhá paliva
Studna
Septik
Vlak, Autobus

SKZ REALITY Rumburk vám nabízí dům se 4 byty v Nových Křečanech u Rumburku. Tato nemovitost bývala školou a později se přestavěla na městské byty. Nyní jsou v domě 4 byty střední velikosti. V přízemí se nachází byt 3+1 s předsíní a dále byt 1+1 . Ve II. NP jsou 2 byty: byt 2+1 a 3+1. Všechny byty mají prostor koupelny a WC, ovšem koupelny jsou ve zhoršeném stavu a dle našeho názoru je nutná rekonstrukce. Elektřina v domě je částečně vedená v mědí a v hliníku. Vedení vody a odvod splaškové vody je v plastu. Zdrojem vody je vrtaná studna (k zalévání je možno využít studny kopané za domem). Splaškové vody jsou svedeny do tří-komorového septiku s přepadem. Dům je zděný po celém obvodu. II. nadzemní podlaží je dřevěné a boční stěny jsou oplechované. Okna jsou dřevěná místy se zdvojeným sklem a některá špaletová. Nemovitost má 3 komíny v původním stavu. Topení je v domě lokální na tuhá paliva. Krov a plechová střešní krytina (s novým nátěrem) jsou bez problémů. Tato stavba se nachází v krásné krajině nedaleko CHKO Lužické hory, NP České Švýcarsko. Může být využita jako rekreační objekt pro turisty, školy v přírodě, nebo jen k dlouhodobému pronájmu bytů. Za výhodnou cenu lze získat nemovitost s výnosem až 300 t. Kč/rok. Kontaktujte prosím makléře prostřednictvím formuláře u zakázky.