Prodej domu, Rodinný, 208 m2

Poloha domu
Samostatný
Přízemní

Exkluzivně nabízíme moderní rodinný dům v krasném prostředi Prokopského údolí v Praze - Jinonicích. Prostorný rodinný dům se nachází na pozemku o velikosti 507 m2 a má užitnou plochu 208 m2. Dům je zbudován z Porothermu a Ytongu, je podsklepený, dispozičně 5+kk. Na pozemku je příjemné posezení pod pergolou (20 m2) s venkovním grilem, kůlna 16 m2 a venkovní bazén o průměru 5,5 m částečně zapuštěný do země.
V přízemí se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyškým koutem, pokoj pro hosty, koupelna se sprchovým koutem a WC. Z kuchyně je možné vyjít na balkon a následně sejít po schodech na zahradu.
V podkroví jsou tři pokoje (ložnice, dětský pokoj a pracovna), koupelna s vanou, samostatné WC a technická místnost. Z pracovny lze vyjít na terasu s příjemným posezením a krásným výhledem na okolí.
Úložné prostory jsou vyřešeny vestavnými skříněmi.
Vytápění je zajištěno dvěma způsoby (rozvody do radiatorů z krbové vložky s vyměníkem a podlahové topení – kotel na elektřinu). El. příkon – 3 x 25 A. Instalace – měď r. 2010.
V domě je WIFI, satelit.
Objekt je napojen na studnu s vydatným pramenem (hloubka 40 m) a na domácí třikomorovou čističku odpadních vod.
Okna v domě jsou plastová šestikomorová s dvojskly. Fasáda izolovaná 10 cm polystyrenem. Podlahy jsou dřevěné, plovoucí, v kuchyňském koutě a koupelnách dlažba.
Příjezdová cesta je ze zámkové dlažby. Parkování pro několík aut, jedno na pozemku a zbytek podel plotu.
Dům je na katastru nemovitostí veden jako rekreáční objekt, po připojení na vodovodní a kanalizáční sítě, které jsou v těsné blízkostí pozemku, lze požádat o číslo popisné.
Nemovitost leží v klidné ulici a nabízí max. soukromí v přírodním parku Prokopské údolí s turistickými i cyklistickými stezkami. Pár minut autem je vzdálena pošta, obchod, lékárna, školka, škola a další občanská vybavenost.
Skvělá dopravní dostupnost činí z této lokality luxusní místo k příjemnému a klidnému bydlení v přírodní rezervaci a přitom v Hlavním městě Praha.
více foto na http://www.mnichovicka-rk.cz/nabidka/541-moderni-rodinny-dum-208-m2-praha-jinonice-prokopske-udoli-pozemek-507-m2