Prodej domu, Rodinný, 160 m2 novinka

Přízemní
Dobrý
Terasa

Naše společnost Vám zprostředkuje dům v klidné obci Zalužany, 4km od oblíbené lokality, Orlické přehrady. Zastavěnou plocha domu je orientačně 180m². Celková plocha pozemku 380m².V přízemí je velice vkusně zrekonstruovaný byt 2+1, s obytnou plochu cca 76m². Při vstupu se nacházíme v prostorné chodbě, kde se nachází 2.WC a komora. Z chodby se vchází do jednoho neprůchozího pokoje a do obytné kuchyně, kterou projdeme do další místnosti. Z kuchyně je také přístup do koupelny s WC. V přízemních prostorech blíže v vrat je garáž s přístupem, na nyní neobytnou půdu. Bez nutnosti zvednutí střechy, se zde dá vybudovat další prostor k bydlení, vzhledem k prostoru možné využití domu i jako dvou generační. Do celkové plochy domu 180m² v přízemí se vešly i dvě malé kolny, dílna pro domácí kutily a přístřešek, kde je možno vytvořit další odpočinkovou zónu k posezení, nebo třeba místo pro bazén či vířivku nebo také další garáž s přístupem z obecního pozemku. Ze zahrady je přístup do malého sklepa. Topení je na tuhá paliva ve dvou pokojích, nyní využíváno jako chalupa po malých úpravách je možné užívat k trvalému bydlení. Orientační plánek je součástí fotodokumentace. Voda obecní. Dům má číslo popisné. V roce 1988 byla kompletně udělaná nová střecha s vikýři, včetně krovů. Během uplynulých 8let byla provedena kompletní rekonstrukce interiérů, včetně odvětrání podlah. Ze severní a západní strany je provedena hydroizolace. Okna v domě jsou částečně plastová a částečně dřevěná. Fasáda domu byla také zahrnuta do rekonstrukce. Nové oplocení pozemku je bezúdržbové.
Pozemek je pěkně udržovaný s žulou dlážděnými prostory, pro parkování a chodníčky, nachází se zde dostatek místa pro odpočinek i relaxaci. Energetický štítek nevypracován proto uveden G. Do obce jezdí přímé autobusové spojení z Prahy, vzdálenost 70km,Písek 34km, Příbram 16km. Přijďte se podívat. Ev. číslo: 26446.