Prodej domu, Vily, 300 m2

Telefon, Internet
Lodžie
Terasa

Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu v Roztokách u Prahy, dle návrhu významného českého architekta Jana Kotěry. Dům dostavěn v meziválečném období významným roztockým stavitelem Františkem Illichem. Tato dvoupodlažní vila s obytnou plochou cca 294 m2 je vkusně zasazena na jihovýchodně orientovaném rovinatém pozemku o celkové rozloze 1203 m2.
V přízemí domu se nachází chodba s krásným točitým schodištěm (10,43 m2), kuchyní (15,4 m2), která je propojena s obývacím pokojem (29,63 m2), kde jsou původní, odborně zrestaurovaná funkční kachlová kamna, pracovnou (13,64 m2) a ložnicí (17,89 m2). Vedle ložnice je koupelna s WC (7,15 m2) a spíž (4,55 m2). Přízemí dále disponuje malým odkládacím prostorem pod schodištěm. V pracovně je vestavěn oddělený technický prostor (2,6 m2), kde je umístěn kondenzační kotel Buderus se zásobníkem TUV.
V prvním patře se nachází koupelna (5,96 m2), WC (2,47 m2) a prádelna se sušárnou (10,42 m2). Z galerie se schodištěm (19,21 m2) se vchází do tří světlých propojených pokojů (27,93 m2, 19,29 m2, 25,23 m2) a na lodžii (8,64 m2). Okna jsou dřevěná s izolačními dvojskly. V ložnici a pracovně jsou opatřena žaluziemi. Jako podlahová krytina jsou v přízemí dlažba, krytina novilon a parkety. V patře jsou dlažby a plovoucí podlahy. Střecha je sedlová, pokrytá pálenými taškami. Na střeše jsou namontovány sněhové žebříky. Telefon / Internet zaveden. Dům má EZS (elektronický zabezpečovací systém). nemovitost je možné užívat jako dvougenerační.
Za domem jsou v opěrné zdi, na níž je terasa s malou užitkovou zahrádkou, vybudovány dva sklípky. Jeden je využíván k uskladnění zahradního nářadí a druhý, prostornější, jako sklípek na ovoce, zeleninu apod.
U domu jsou dvě garáže. Vjezd na pozemek je po obecní komunikaci.
Okolo domu je udržovaná zahrada se vzácnými dřevinami a dvěma altány. Dřevěný slouží k uskladnění dřeva a druhý (původní kovářská práce) k příjemnému letnímu posezení. Dům je napojen na vš. sítě - voda, elektřina, plyn, kanalizace. Na pozemku se také nachází kopaná studna s užitkovou vodou na zalévání hluboká 16 m.
Vila je umístěn v nejkrásnější lokalitě Roztok - v Tichém údolí, které již za první republiky bylo vyhledávaným místem pro výstavbu reprezentativních vil a dodnes je oblíbeným výletním a odpočinkovým místem.
Roztoky v současnosti nabízejí vše, co lze očekávat od moderního bydlení. V ceně není uvedena daň z nabytí nemovitých věcí. Osobní vlastnictví. Hypotéka je možná. Doporučujeme prohlídku.