Prodej domu, Rodinný, 100 m2

Pražská, Dobrovíz, okres Praha-západ, Středočeský

včetně provize, právního servisu a poplatků
1979635
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
Kamenná
Před rekonstrukcí
230V,
Lokální plynové, Lokální tuhá paliva
Internet, Kabelová televize, Satelit
Jímka
Plyn
Plynovod
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus

Dvoupodlažní budova rodinného domu o dispozici 3+1, jejíž původ se datuje k 17. století. Půdorys budovy je cca 12 x 4,5 m. Zastavěná plocha činí 51 m2. Z jižní strany dvorek a předzahrádka. Za domem je navazující zahrada obdélníkového tvaru o stranách cca 50 x 10 m. Zde se nachází další dvě drobné stavby, (kůlny), jedna z nich má zastavěnou plochu 28 m2 a je zapsaná v katastru. Druhá plní funkci altánu a grilu s posezením. Porost tvoří několik vzrostlých jehličnanů, okrasné keře a v zadní části zahrady ovocné stromy. Parcela je rovinatá a je na ní možný příjezd z ulice a také parkování vozidel. Ze strany veřejné komunikace je oddělená plotem, není však formálně oddělená od okolních zahrad.

Konstrukce stavby je kámen (opuka). Má dvě podlaží, podkroví a také malý sklep (cca 1,5 x 2,5 m). Dispozice místností 3+1, dvě komory, koupelna a samostatné WC. Z jižní strany je přistavěná dřevěná veranda. Napojení na vodovod, elektrickou síť a plyn. Vytápění je řešeno lokálními plynovými tělesy typu WAF. Alternativně lze topit tuhými palivy. Odpad je sveden do jímky. Před domem je k dispozici obecní kanalizace, na kterou lze objekt napojit. Od 80. let byla nemovitost využívaná k rekreaci. Je v původním stavu, určená k rekonstrukci.

Dobrovíz je malebná obec s historickým jádrem, (památková rezervace), která se nachází v okrese Praha-západ, zhruba devět kilometrů západně od Prahy s napojením na dálnice D5, D6 a D7. V žije zhruba 600 obyvatel, je zde veškerá občanská vybavenost - obecní úřad, potraviny, mateřská škola, základní škola, restaurace, fotbalové hřiště, městská policie. Dopravní obslužnost je velice dobrá, je zde zastávka autobusu PID s napojením na letiště Václava Havla, na pražské metro, do Kladna a také vlaková stanice.

Pokud hledáte dům před rekonstrukcí za slušnou cenu a kousek od Prahy, pak neváhejte a kontaktujte mě.