Prodej domu, Rodinný, 370 m2

Na Hůře, Tehov, okres Praha-východ, Středočeský

včetně provize, právního servisu a poplatků
1978161
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Podlahová plocha
Ústřední plynové
Studna, Dálkový vodovod, Místní zdroj
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Autobus
Lodžie
Terasa

Hledáte bydlení v klidné lokalitě nedaleko Prahy? Potom pro Vás mám tuto nabídku prostorného domu, ukrytého v nádherné vzrostlé zahradě. Má vše, co je potřeba. Útulný obývací pokoj s krbem, kuchyň, jídelnu i tři ložnice v patře. Dvě koupelny, dvě komory, prostornou lodžii a též zimní zahradu. Plus velkou venkovní terasu. V suterénu je dalších 5 místností. V tomto technickém podlaží je také umístěný plynový kotel, který zajišťuje topení a ohřev teplé vody.

Budova o třech podlažích a zastavěné ploše 174 m2 je umístěná na pozemku s rozlohou 979 m2. Dále se zde nachází garáž pro dva vozy (39 m2) a bazén. Vlastní vrt obstará dostatek vody. Zálivka zahrady funguje z retenční nádrže zachycující dešťovou vodu, s rozvodem po celé zahradě.

Díky užití kvalitních materiálů není dům nijak energeticky náročný. Budova je vyzděná systémem Porotherm se zateplenou střechou. Náklady za rok 2022 činily 21.000,- za elektrickou energii a 38.000,- za plyn. Průkaz energetické náročnosti (PENB) se připravuje.

Tehov je malebná obec v okrese Praha-východ. Rozkládá se necelých dvacet kilometrů od hranice Prahy a čtyři kilometry od města Říčany. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. V Tehově je základní škola (1. stupeň) a mateřská škola. Dále autobusová zastávka, kterou projíždí linka Pražské integrované dopravy. V sousedních Říčanech, které již několik let za sebou zvítězily v anketě Nejlepší místo pro život je k dispozici kompletní infrastruktura, školy, gymnázia, nemocnice, supermarkety, divadlo, kino, přírodní koupaliště Jureček a Marvánek, krytý plavecký bazén atd. Odtud funguje i přímé vlakové a autobusové spojení do Prahy.

Dům svým umístěním poskytuje dostatek soukromí a prostoru. Je ve velice dobrém stavu, s láskou a péčí udržovaný. Chtěli byste bližší informace? Pak neváhejte a kontaktujte mě.