Prodej domu, Rodinný, 173 m2

Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
ČOV pro celý objekt
MHD, Autobus, Silnice, Dálnice, Vlak

Nabízím vám ke koupi rodinný dům s obytnou plochou 173 m2, který je po celkové rekonstrukci dokončené v roce 2022 a zahradou 778 m2. Dům se nachází v ul. Nůšařská na Mělníku. Centrum je vzdálené 15 min pěšky, kde je veškerá občanská vybavenost včetně dopravního spojení.
Dispozice domu 4+1 je rozvržena do dvou nadzemních podlaží. V přízemí domu (plocha 94 m2) se nachází chodba, obývací pokoj s kuchyní, pokoj, koupelna, samostatná toaleta, komora a technická místnost. V prvním patře (plocha 79 m2) najdeme dvě ložnice, toaletu a koupelnu s vanou.
Podlahová krytina: chodba - vinyl, ostatní místnosti - laminátová podlaha, jedna místnost PVC. Dům je částečně podsklepen a má prostornou půdu, kde mohou vzniknout další obytné prostory.
V domě jsou použity mimo jiné obklady z marmolitu, nové elektrické rozvody, rozvody vody. Vytápění je řešené krbovými kamny, dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpad řešen ČOV. Dům je zateplen 100 mm izolační vatou a hliníkovou fólií, stěny přizděné 7,5 cm ytongem.
Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje rodinného domu s dispozicí 4+1 po velmi zdařilé rekonstrukci.
Doporučuji rychlé jednání a včasnou rezervaci. Vaše Helena!
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”