Prodej bytu, 2+1, 65 m2

Plyn
Plynovod
1. ze 2

Možný prodej bytu 2+1 s komorou v rodinném domě, kde jsou celkem dva byty, který je součástí dvojdomu. K tomuto bytu náleží kolna za domem. A dále podíl na zahradě o celkové velikosti 382 m². Tento byt o celkové velikosti cca 65 m 2 se nachází ve zvýšeném přízemí. Do bytu se vchází po přístupové cestě přes zádveří do chodby s komorou. V bytě je prostorná chodba, pokoj o velikosti 14,5 m², 17 m², kuchyně o velikosti 9 m². Dále je zde samostatné wc a koupelna. Podlahové krytiny tvoří parkety v pokojích a pvc či koberec. Okna jsou plastová s dvojsklem. Byt je určen k rekonstrukci. Vytápění a ohřev teplé vody zabezpečuje plynový kotel se zásobníkem. Voda je městská. Poloha domu je v docházkové vzdálenosti do centra města a k nákupním příležitostem, kousek od autobusové zastávky na klidném místě. Město Mělník disponuje kompletní občanskou vybaveností. Výborné je napojení na dálnici D8, cca 10 min. MHD je propojeno s PID. Tyto linky končí na zastávce Ládví. Ev. číslo: 646937.