Prodej domu, Rodinný, 166 m2

Příčná, Týnec nad Sázavou, okres Benešov, Středočeský

cena včetně provize a advokátních služeb, včetně provize, včetně právního servisu
1989264
Centrum obce
Poloha domu
Samostatný
F - Velmi nehospodárná
Energ.hodn.
243 KWh/m2/rok
230V
Ústřední plynové
Telefon, Internet
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, Autobus
Terasa
tynec-014
M5443-Tynec1np

Hledáte pěkný rodinný dům s moderním vybavením a dostatkem prostoru pro celou rodinu? Tak to jste na správném místě. Nabízíme Vám k prodeji prostorný dům po rekonstrukci z roku 2016, o dvou nadzemních podlaží a jednom podzemním podlaží. S užitnou plochou 167 m2 a pozemkem 758 m2 se nachází v krásné zástavbě vil a rodinných domů v obci Týnec nad Sázavou.

Dispozice
1.NP: zádveří s šatní a botní stěnou, chodba, toaleta s umyvadlem, předsíň, kuchyň, obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, dětský pokoj, ložnice, koupelna rohovou vanou a toaletou.
2.NP: dřevěné schodiště, chodba, velký obývací pokoj se vstupem na zimní zahradu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a kuchyňskou linkou, toaleta, velká komora (půdní prostor), 2 menší komora, terasa a pod střechou prostorná půda – velký úložný prostor.
1.PP – dům je částečně podsklepen, je zde kotelna a sklep.

Zahrada
Ze zahrady byly odvezeny buňky a je možné ji upravit a zatravnit. Jak by tato zahrada mohla vypadat je zobrazeno na fotografii s názvem „vizualizace“. Na pozemku je současné době situována kolna (garáž + dílna) ze škvárobetonových tvárnic a střešní eternitovou krytinou, která se dá jednoduše odstranit.

Vybavení obývací části domu
Kuchyňská linka (elektrický sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem), nábytek dle fotografií, (2 ks nábytku – masivní skříň a psací stůl jsou starožitným nábytkem /Gerstl/ nejsou součástí kupní ceny, cena je 100 tis Kč, v případě nezájmu, bude tento nábytek majitelem z bytu odvezen). Pozn.: obrazy a osobní věci budou rovněž z bytu majitelem odvezeny. Na podlaze je položena plovoucí podlaha, koberec a dlažba.

Technicky + další vybavení
Dům byl postavený v roce 1935, prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016 a byl zateplen (desky z fasádního pěnového polystyrénu s tenkovrstvou omítkou) a vyměněny byly všechny okna za plastová, dům je postaven z plných pálených cihel, zastřešení tvoří dřevěná sedlová a valbová konstrukce a pultová konstrukce s celoplošným bedněním a střešní krytinou z živičného šindele. O teplo a ohřev vody v domě se stará plynový kotel a rozvod z něj je kombinovaně veden do radiátorů pod okny a do podlahového vytápění. Dům je ihned obyvatelný. Bezproblémové parkování na vlastním pozemku u domu nebo před domem na boční silnici.

Lokalita
Město Týnec nad Sázavou se nachází v okrese Benešov, 35 km od Prahy. Občanská vybavenost: škola, mateřská školka, restaurace, obchody (Lidl, Hruška), doktor a fotbalové hřiště. Posázaví nabízí široké možnosti rekreačního, kulturního i sportovního vyžití. Pravidelné vlakové spojení na Prahu (Posázavský Pacifik). Autobus směrem na Jílové u Prahy a Benešov. Autem 45 minut jízdy do Prahy.

Nemovitost je ihned volná. V případě zájmu volejte, pište email, případně sms. Večer a o víkendu nebo při aktuální nedostupnosti telefonu prosím pište email nebo sms.