Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 121 m2

Fotka 25
Fotka 2
Pl?nek

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný byt 4+kk se dvěma balkóny v druhém patře historického, nádherně opraveného domu v Pařížské ulici. Dům z r. 1907 patří do světového dědictví Unesco a výrazně vyniká svými původními zachovanými architektonickými prvky vrcholné secese a historismu. Přízemí domu tvoří, jak je v Pařížské ulici standardem, luxusní obchody prémiových značek, ve vyšších patrech jsou pak bytové části. Byt má ideální dispozici, neprůchozí pokoje, dva balkóny, uložné prostory a je orientován jak do Pařížské ulice, tak do klidného vnitrobloku. V bytě je kuchyňská linka plně vybavená spotřebiči (el. trouba, plynový sporák, digestoř, myčka nádobí, lednice s mrazákem, a mikrovlnná trouba), koupelna s vanou, samostatná toaleta a 2 komory. Podlahy jsou v pokojích z dřevěných parket, v kuchyni, koupelně a na WC je dlažba. Dveře i okna jsou dřevěná s původními prvky. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Energie (ele a plyn) budou po podpisu nájemní smlouvy převedeny na nájemce. Dům s nádherně zdobenými společnými prostory je vybaven nonstop fungující recepcí, kamerovým systémem a elektricky otevíravými dveřmi. Lokalita je jednou z nejprestižnějších částí Prahy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost vč. MHD (bus, tram, metro) obchodů i všech služeb. Byt je připraven k okamžitému nastěhování, prohlídky a rezervace jsou již možné.