Prodej bytu, 5+1 a větší, 98 m2

Silnice, Autobus
Balkón
4.

Nabízíme na prodej prostorný, slunný byt 5+1 s balkónem nacházející se přímo v centru Mariánských Lázní. Jedná se o velmi atraktivní a klidnou lokalitu, ul. Zeyerova, která patří mezi nejkrásnější ulice lázeňského města. Umístěn ve 3. patře historické cihlové vily bez výtahu. Celková podlahová plocha bytu je 124,29 m2, dispozičně: kuchyň 16,464 m2, ložnice19,332 m2, obývací pokoj 18,949 m2, pokoj 15,651 m2, pokoj 15,688 m2, pokoj 11,745 m2, zádveří 3,223 m2, koupelna 5,523 m2, WC 1,092 m2, chodba 8,082 m2, balkón 1,800 m2, komora 2,893 m2, komora 3,848 m2. K bytu náleží sklep o výměře 8 m2 ( není započten do celkové podlahové plochy jednotky ) a půdní místnost ( nyní předělána a využita jako další pokoj se střešním oknem ). V koupelně byla vybudována sauna, která je od jednoho z pokojů oddělena dřevěnou příčkou, lze tedy případně navrátit do původního stavu a zvětšit pokoj. Byt je v původním, velmi zachovalém stavu, vhodný pro zájemce uvažující o vlastní rekonstrukci. Lze předělat na dvě bytové jednotky. Náleží k němu dvě komory, první je součástí bytu ( u jednoho z pokojů ), druhá komora je samostatná, nachází se na patře hned vedle bytu ( nyní využívána jako technická místnost ). Vytápění bytu zajišťují elektrické přímotopy, ohřev vody elektrický bojler. Z oken je ze všech stran krásný výhled do okolí, z pokojů orientovaných na jihozápad uchvátí pohled na panorama Mar. Lázní včetně lesů a parků v okolí. ( ul. Křižíkova, ul. Komenského, okolí hotelu Monty, atd...). Byt lze také rozdělit na dvě bytové jednotky a jeden např.pronajímat jako apartmán, nebo mohou byty koupit přátelé, sestry, apod. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, pravidelně udržován. Fungující společenství vlastníků, spoří se do fondu oprav. Dům je oplocený, stojící na pozemku, který patří vlastníkům bytů. Před domem je zahrádka a okolo domu např. lavička s možností příjemného oddechu, ovocné stromy, šňůry na věšení prádla. V bezprostřední blízkosti je les s mnoha turistickými stezkami, městský park s lázeňskými prameny, tenisové kurty. K lázeňské kolonádě maximálně 10 min procházkovou chůzí. V pěší dostupnosti lanovka, sjezdovka, škola, školka, lékař. V Mariánských Lázních má tradici i sport – přes atletiku, cyklistiku, golf, jachting, lov, plavání, šachy, tenis až po zápasnická odvětví. Cca. 3 km od centra se také nachází jedno z nejstarších golfových hřišť v Evropě. Jedná se o možnost vytvoření luxusního a komfortního lázeňského bydlení, poskytující dostatek soukromí s možností relaxace na krásném místě Mariánských Lázní. Doporučujeme !