Prodej bytu, 4+1, 124 m2

Veřejná kanalizace
Balkón
5.

Nabízíme na prodej krásný, prostorný byt 4+1 s balkónem, v centru Mariánských Lázní, v atraktivní lokalitě u lesa, ul. Ruská. Výměra bytu je 124,6 m2, nachází se ve 4. patře udržovaného zděného domu bez výtahu. Dispozičně: předsíň 14,10 m2, koupelna + WC 9 m2, kuchyně 11,50 m2, komora 2,80 m2, jídelna 14,40 m2, obývací pokoj 28,10 m2, ložnice I. 9,80 m2, ložnice II. 10,10 m2, ložnice III. 15,80 m2, komora 9 m2. Byt je po celkové, zdařílé rekonstrukci a kompletně vybaven italským nábytkem.
Jsou zde kvalitní laminátové podlahy, exkluzivní italské dveře, nová kuchyňská linka na míru s vestavěnými elektrospotřebiči, nová prostorná koupelna, měděné rozvody vody a nové vodoměry, atd. Akumulační vytápění bytu, zdrojem teplé vody je nový ohřívač vody. Okna jsou v původním, ale velmi zachovalém stavu. Orientace oken a jih a východ, s příjemným výhled do okolí se zelení a historickými domy lázeňského centra. K bytu též náleží část půdy o výměře 30 m2. Možnost odkoupit další 80 m2 půdy. Dům se nachází v klidné lokalitě města přímo u lesa s mnoha turistickými stezkami, v blízkosti je také krásný Ruský kostel, škola. Majitelé bytů pravidelně spoří do fondu oprav. MHD pět min od domu, v pěší dostupnosti lékař, obchody, pošta, městský bazén, zimní stadión. K lázeňské kolonádě se zpívající fontánou maximálně 10 min procházkovou chůzí. Nabízí se také možnost výměny bytu za byt v Praze a okolí. Jedná se o velmi klidné bydlení, vhodné pro náročné klienty, kteří požadují dostatek soukromí a preferují bydlení v centru lázeňského města.