Prodej bytu, 3+1, 78 m2

Chebská, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

včetně provize, cena k jednání
Centrum obce
Podlahová plocha
Dobrý
120V, 230V
Lokální plynové
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Silnice, MHD, Autobus
2.

Nabízíme na prodej prostorný byt 3+1 v centru Mariánských Lázní, ul. Chebská. Nachází se v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Celková výměra podlahové plochy s příslušenstvím je 100,19 m2, dispozičně: kuchyň 11,40 m2, pokoj 10,08 m2, pokoj 13,91 m2, pokoj 26,20 m2, koupelna 3,77 m2, WC 2,39 m2, předsíň 10.07 m2. Součástí bytu je půdní kóje o ploše 13,06 m2, sklep o ploše 6,30 m2 a komora v I.NP o ploše 3,01 m2. V bytě jsou nová eurookna, zbytek je v původním stavu, vhodný pro zájemce uvažující o vlastní rekonstrukci. Topení zajištěno přes plynové wafky. Na domě se plánuje nová fasáda a úpravy chodeb, pravidelně se spoří do fonu oprav. Velikou výhodou je parkování přímo u domu na vlastním pozemku ( v uzamčeném dvoře ). V bezprostřední blízkosti je MHD a městský park s léčivými prameny. Nedaleko od bytu je také škola, školka, zimní stadión, městský bazén, obchodní centrum, lékař. V pěší dostupnosti je les s mnoha turistickými stezkami, okolí je vhodné k příjemným procházkám. K lázeňské kolonádě se zpívající fontánou 10 min procházkovou chůzí. Na byt je již vydáno platné stavební povolení pro rekonstrukci a vyhotovena projektová dokumentace, možnost okamžité rekonstrukce dle vlastních představ ! Doporučujeme !