Pronájem bytu, 2+kk, 52 m2

Internet, Kabelová televize
MHD
4. ze 6

Krásný světlý byt v oblíbené lokalitě Praha - Vršovice. Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk o velikosti 52 m2. Byt se nachází ve 4. patře domu s výtahem v ulici Slovinská. Byt tvoří prostorná předsíň, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, neprůchozí ložnice s výhledem do tichého vnitrobloku, komora, koupelna a oddělené WC. Obývací pokoj je zařízen nábytkem: pohovka, křeslo, stolek s TV, jídelní stůl se židlemi. V ložnici je manželská postel, křeslo a prostorná skříň. Kuchyňská linka je plně vybavena všemi spotřebiči: lednice s mrazákem, sporák, trouba, digestoř, myčka nádobí, kávovar. V koupelně je sprchový kout a pračka, toaleta je zvlášť. K dispozici je připojení k internetu a UPC. V celém bytě jsou parkety, v koupelně dlažba. K domu náleží malá zahrádka. Dům se nachází 200 m od parku s dětským hřištěm a 7 minut od Heroldových sadů. Krásná a klidná lokalita. Výborné dopravní spojení do centra – 5 min. na nám. Míru – zastávka MHD 50 m. Doporučujeme.