Prodej bytu, 2+kk, 78 m2 novinka

Ústřední plynové
Veřejná kanalizace
6. ze 6

Naše společnost Vám zprostředkuje k prodeji světlý, mezonetový byt o dispozici 2+kk, 78 m², v lukrativní a vyhledávané části Prahy 1 - Nové Město. Byt s orientací do klidné ulice a s výhledem na historickou část města, se nachází v 6. a 7.NP cihlového domu s výtahem. Byt se skládá z chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou a WC, komory. Galerie, přístupná po dřevěném schodišti, nabízí prostory nejen pro klimatizovanou ložnici, ale i pro pracovnu. Na podlahách kvalitní dřevěná podlaha a dlažba. Vzdušnost bytu a dostatek denního světla zajišťuje velké množství oken, zejména dominantní střešní okno v obývacím pokoji, které je jedním z prvků výjimečnosti. Hlavní předností této bytové jednotky jsou plně využitá dispozice a lokalita umístění. Veškerou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, lékaře, obchody, restaurace aj.) i velké množství městské zeleně a přírody i další volnočasovou zábavu, je tak možné nalézt v nejbližším okolí. Parkování je možné před domem nebo v nejbližším okolí. Jedinečné a krásné bydlení s výbornou dopravní dostupností. Doporučujeme. Ev. číslo: 26413.