Prodej bytu, 2+1, 83 m2

Internet, Kabelová televize
MHD
3. ze 6

Prodej bytu 2+1, 83 m2, ul. Křišťanova, Praha – Žižkov.

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí na prodej byt 2+1, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Po vstupu vás přivítá prostorná chodba s dostatkem prostoru pro veškeré potřebné věci. Z chodby se dostanete do všech dalších místností bytu kromě jedné z ložnic. Kuchyně, která byla vybudována z původní prostorné komory, je dostatečně prostorná a oddělená od dalších místností bytu. Je vybavena starší kuchyňskou linkou, myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnkou. Z důvodu, že se původně jedná o komoru přetransformovanou na kuchyň, je byt inzerován dispozičně jako 2+1, byť se reálně jedná díky provedené rekonstrukci o 3+1. Obývací pokoj nabídne dostatek prostoru pro jídelní stůl a relaxační zónu. Z obývací části vedou dveře do ložnice. Poslední pokoj je neprůchozí. V koupelně je vana. Toaleta je oddělena.

Rozměry místností: Obývací pokoj 24,2 m2, pokoj 14,4 m2, ložnice 19,5 m2, kuchyň 7,3 m2, koupelna 4,9 m2, toaleta 1,3 m2, komora 2 m2, předsíň 9,6 m2.

Byt je svojí polohou v žádané lokalitě pražského Žižkova a navazujících Vinohrad vhodný jak pro mladý pár, tak i pro rodinu s dětmi. V okolí je totiž veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti najdete potraviny, restaurace, banky, OC Atrium Flora, školy, školky, divadla i parky s dětskými hřišti. Tramvajové zastávky Olšanské náměstí a Flora jsou tři minuty chůze.