Prodej domu, Rodinný, 150 m2

DJI_0585.JPG
DJI_0586.JPG
DJI_0590.JPG

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi rodinný dům v obci Nová Paka - ul. Na Vyhlídce. Dům se nachází na klidném místě se svažitějším pozemkem o celkové výměře 714m2 a má následující dispozici: PP (sklepní prostory) – 1x místnost (sloužila pro uhlí), otevřená místnost s chodbou + 2x kóje. 1.NP (přízemí) – předsíň, chodba, 2x samostatná místnost, wc, prostorná kuchyň s komorou, koupelna. 2.NP (patro) – chodba, 3x samostatná místnost (z toho jedna s balkonem), wc, komora, kuchyň, koupelna. Na dům je napojený přístavek do zahrady sloužící jako kůlna s úložnými prostory. Díky své dispozici lze využít dům pro dvougenerační bydlení nebo jako investiční příležitost pro dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1/3+1. Sítě: elektřina 230/400, městská voda, odpad do kanalizace, plyn na hranici pozemku. Energetická třída G – štítek nebyl zpracován.