Prodej domu, Rodinný, 98 m2

230V
Lokální tuhá paliva
Veřejná kanalizace

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej samostatného, patrového domu, který je situován na oploceném pozemku v obci Kobylice, okres Hradec Králové.

Dispozice: vstupní veranda, kuchyň, 2x pokoj, koupelna s WC a komora. V půdním prostoru je vybudováno velkorysé obytné podkroví, přístupné po dřevěném schodišti ve verandě. Na dům navazuje zděná dílna a sklad nářadí. Přilehlá zahrada je zatravněná, osázena okrasnou zelení a vzrostlými stromy.

Dům je napojen na přípojku elektřiny, vodovodu a kanalizace. Plyn je přiveden na hranici pozemku. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Teplá voda je přivedena z bojleru. V roce 1996 prošla nemovitost rozsáhlou rekonstrukcí, nové omítky, nové rozvody elektřiny v mědi, výměna vodovodního a kanalizačního potrubí za plastové. Rovněž je celý dům podříznutý a tepelně i hydroizolačně izolován proti zemní vlhkosti. Také byla nově přeložená střešní krytina, vyměněné střešní latě a ošetřeny krovy.

Ve vzdálenosti 10 min autem od domu se nachází rekreační středisko Lodín s venkovními bazény, tobogánem, tenisovým a volejbalovým hřištěm a kempem. Do Lodína se dá dostat i krásnou lesní cestou na kole (cca 25 min).

V blízkosti domu jsou 2 velké rybníky na případné rybaření.

Ve vsi jsou dětská hřiště, fotbalové hřiště (pravidelné zápasy), tenisový kurt, venkovní workout hřiště pro veřejnost. Je zde také hospoda s pravidelnými šipkařskými turnaji.
1 min od domu se nachází také velké bývalé letiště -> možné využít na létání s dronem, nebo jinými hobby modely.

Možnost nákupu v místním obchodě, v dojezdové vzdálenosti 10 min Lidl a Penny.

Pravidelná přímá autobusové linka Hradec Králové -> Nový Bydžov.
Obec Kobylice leží v okrese Hradec Králové, 7 kilometrů východně od Nového Bydžova při silnici vedoucí do Hradce Králové, vzdáleného 20 km. Ev. číslo: 25738.