Pronájem komerčního objektu, Sklady, 350 m2

230V
Lokální tuhá paliva
Veřejná kanalizace

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem komerčního objektu bývalé školy v obci Bernartice u Dolních Kralovic. Jedná se o objekt o dvou NP. V 1NP jsou k dispozici 4 místnosti, sociální zařízení, komora, sklad, příprava na kuchyň. V 2 NP 7 samostatných kanceláří + příprava na kuchyňku. Topení řešeno kotlem na tuhá paliva + kompletní příprava na osazení elektrokotle. Voda přivedena do objektu z obecního vodovodu, splašková voda svedena do kanalizace. Součástí pronájmu je oplocený pozemek, jehož součástí je zpevněná plocha pro parking na cca 15 osobních automobilů.

Objekt je možno využít jako skladovací prostory, zázemí e-shopu, zařízení pro školství, kulturu, sociální služby atd. Nepřípustné využití jsou služby pro ubytování osob a vše s tím související. Majitel si vyhrazuje právo s každým potenciálním nájemcem vést jednání o specifikaci podnikatelského záměru. Ev. číslo: 643697.