Spolupráce s advokátní kanceláří MOSKA MURAD

9.4.2024

Realitní komora ČR navázala spolupráci s advokátní kanceláří MOSKA MURAD v oblasti právních služeb s cenovým zvýhodněním pro členy Realitní komory ČR.

Tato advokátní kancelář zajišťuje cenově dostupnou, bezpečnou a transparentní advokátní úschovu kupních cen za nemovitosti, a to včetně komplexní přípravy veškerých nezbytných smluvních dokumentů, formou následujících cenově zvýhodněných balíčků:

1) Příprava smluvní dokumentace + advokátní úschova – 7 000 Kč vč. DPH, bez ohledu na výši uschované částky

2) Samostatná advokátní úschova bez smluvní dokumentace – 4 000 Kč vč. DPH, bez ohledu na výši uschované částky

Podrobnosti naleznete v tomto dokumentu, případně v obecné rovině na webu www.advokatniuschova.cz.

Službu advokátní úschovy (včetně přípravy smluvní dokumentace) poskytujeme v Praze, Brně, Ostravě a blízkém okolí.

V případě úschovy vyšších částek (20 mil. Kč a více) činí cena za oba výše uvedené balíčky 1 000 Kč vč. DPH.

Prosíme členy, aby při prvním kontaktu uvedli, že mají zájem o zvýhodněnou nabídku pro členy RK ČR.

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky na čísle
+420 605 006 807, Mgr. Matyáš Moska, advokát, kontaktní osoba pro členy RKČR.

Vaše Realitní komora