Efektivní úschovy kupní ceny: Poskytujete klientům to nejlepší nebo to jde ještě lépe?

25.3.2024

Pro realitní obchod je důležitý rychlý a hladký průběh transakce. V posledním roce ale také vzrostly požadavky klientů na bezpečnost úschovy kupní ceny.

RKČR ve spolupráci se společností ABES pořádá pro své členy ZDARMA on-line webinář s výše uvedeným názvem

dne 4.4.2024 od 20.30 hod. na platformě ZOOM

Webinář je i s dotazy na max. hodinu a zaměříme se na tato témata:

• Porovnáme různé typy úschov a rizika s nimi spojená.
  • Ukážeme si, jak je možné rizika minimalizovat.
  • Vyvrátíme mýty, které o úschovách kolují.
  • Výhody automatizace aneb úschovy snadno, levně a bezpečně.

Připojte se k webináři a dozvíte se vše podstatné o trendech (nejen) v úschovách kupních cen, které vám pomohou zlepšit vaše služby a posílit důvěru klientů. Dostanete nejen aktuální informace, ale také řešení, která můžete okamžitě využít ve své praxi.

Pro zaslání přístupových údajů, které vám budou zaslány v den konání webináře, se přihlaste na urban@realitnikomora.cz

Vaše Realitní komora ČR