Prodej komerčního objektu, Obchodní prostory, 250 m2

Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji budovu o užitné ploše 250 m2 v ulici Vážní v Hradci Králové na Slezském Předměstí v areálu Kovošrotu. Jedná se o zděnou přízemní budovu se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 461 m2. V objektu budovy se nyní nachází kantýna s jídelnou o kapacitě cca 35 míst k sezení, kuchyň, kancelář, sklady a přípravny, toalety, šatna se sprchou, úklidová komora, rampa... Možnost všestranného využití budovy. Pro více info volejte makléře.

Svornosti 985/8
150 00 Praha 5 - Smíchov