Prodej bytu, 3+1, 70 m2

Podlahová plocha
Družstevní
1. ze 3

Naše společnost Vám zprostředkuje koupi družstevního bytu (možný převod do osobního vlastnictví) o dispozicích 3+1, ve zvýšeném 1. podlaží cihlového domu, v klidné části obce Lužice u Hodonína. Byt má prostornou vstupní chodbu, tři samostatné pokoje, kuchyň se zakázkovou kuchyňskou linkou, koupelnu s vanou, a samostatné WC. Na bytě byla provedena průběžně rekonstrukce, která se týkala zateplení stropů, úpravy podlah, zabudování kuchyňské linky, plastových oken, interiérových dveří, a nové elektřiny. Ohřev vody přes elektrický bojler, vytápění lokální plynové. K bytu náleží zděný sklep, sklepní kóje, dvě půdní kóje, a garáž. U domu se nachází i vlastní parkoviště. V současné době je k užívání i pozemek u bytu v celkové výměře cca. 208 m², který lze využít jako vlastní zahrádku či jen odpočinkovou zónu, pro grilování, bazén, či dětský koutek. Nemovitost se nachází v obci s dobrou dopravní dostupností Břeclavi, Brna i Slovenska, a s výbornou občanskou vybaveností - základní škola, školka, pošta, obchody, dětský lékař, praktický lékař, stomatologie, gynekologie, lékárna, masáže, autoopravna. Jedná se o velmi hezký byt s nízkými náklady na bydlení, vhodný i pro rodinu s dětmi, doporučujeme ke koupi. Ev. číslo: 642674.