Prodej domu, Rodinný, 223 m2

Zobrazit všech
30 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný nízkoenergetický rodinný dům 6+kk v Babicích nad Svitavou, na krásném, klidném, koncovém místě s hezkým výhledem na jih Moravy. V případě ideálního počasí je možné vidět i špičky Alp. Tedy místo je určené pro náročného zájemce. K dispozici také garáž pro jedno auto, která navazuje na přístřešek pro další dvě auta, kdy před tato dvě krytá stání se vejdou ještě další dvě auta; dále menší bazén, ve kterém lze chovat ryby nebo jej využít na koupání.

Vzhledem k technickému zaměření majitele je dům vybaven tepelným čerpadlem, solárními kolektory a fotovoltaickou elektrárnou, čímž se náklady na topení a ohřev vody snižují na minimum, i díky zeleným bonusům, které si může nový majitel na sebe převést. Je opravdu technicky velmi dobře vybaven, bylo při stavbě myšleno na různé detaily, které velmi zpříjemní bydlení pro celou rodinu.

Samotný dům byl kolaudován v roce 2009 a byl obýván pouze rodinou současného majitele, tedy stabilně udržován, opravován, je tedy v perfektní kondici a ihned obyvatelný, snad jen vymalovat a vybavit vlastním nábytkem. V přízemí se nachází po projití vstupní chodbou prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a venkovní terasou, v zadní částí je koupelna se sprchovým koutem společně s toaletou, dále technickou místností a pracovnou. Komora je též k dispozici, z níž se vchází do malého, suchého sklepa, kam lze vstoupit i v papučích. V patře jsou dva dětské pokojíčky, pokoj pro hosty, kde je instalována infrasauna a ložnice s vlastní šatnou. K dispozici dvě komory a koupelna s toaletou odděleně. Majitel postavil také objekt sauny, oddělené od domu, jejíž stavba je hotová, nicméně vnitřní část je nutno dokončit, materiály jsou k dispozici.

Užitná plocha domu je 223 m2, zastavěná plocha 185 m2, velikost pozemku 1.469 m2, zahrada má výměru 1133 m2. Ostatní výměry naleznete v přiloženém půdorysu.

Na dům navazuje krásná zahrada, ve které roste nemálo zajímavých bylin, ovocných keřů i stromů.

V případně vážného zájmu poskytneme detailní popisek technického vybavení i soupisu dalších drobností vč. zahrady. Dům bude připraven k uvolnění dle dohody a je možné jej financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Svornosti 985/8
150 00 Praha 5 - Smíchov