Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 45 m2

Zastavěná plocha
Skeletová
MHD

Pronájem prostorů ke komerčnímu využití na Jižních svazích. Pronájem prostorů zavedené a funkční vinotéky o výměře 45 m2 v zastavěné lokalitě na sídlišti Jižní svahy v přízemí novostavby bytového domu. Objekt disponuje velkou prosklenou výlohou. Prostory jsou určeny ke komerčnímu využití se zachováním vinotéky, nebo např. jako malá hospůdka, nebo prodejní či kancelářský objekt. Současné vybavení je součástí nájmu. Dispoziční řešení: komerční prostor, WC, úklidová místnost, šatna, sklad. Zabezpečovací systém. Parkování před domem.
Podmínkou nájmu je odprodej zásob ve výši 90.000,- Kč.