Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 110 m2

Královo Pole, okres Brno-město, Jihomoravský

23 000 Kč za měsíc
bez provize RK; + poplatky za energie a služby dle náročnosti provozu (možný přepis měřidel na nájemce)
Dobrý
Obrázek 1 k nabídce 1858607
Obrázek 2 k nabídce 1858607
Obrázek 3 k nabídce 1858607
Obrázek 4 k nabídce 1858607

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu lukrativně umístěné, nebytové prostory - 4 kanceláře (110 m2) ve velmi dobrém, udržovaném stavu, v centru vyhledávané části města Brna, v Králově Poli, na ulici Palackého třída.
Jedná se o samostatné, oddělené nebytové prostory v prvním patře cihlového domu ze třicátých let dvacátého století, citlivě rekonstruované, se zachováním původních prvků, design dotvářejí dobová kachlová kamna. Vysoké stropy dělají kanceláře prostornými, byla instalována nová okna, prostor doplňují nádherné repasované parkety v místnostech. Na chodbě a sociálních místnostech je prosvětlující bílá dlažba. Nově jsou řešeny rovněž rozvody odebíraných energií. Přístup po širokém schodišti.
Dispozice: 3 kanceláře, z nichž jsou dvě neprůchozí, další kancelář má balkón s výhledem do zahrady, vstupní hala, prostor pro kuchyňku, koupelna se sprchou, dvě samostatná WC s umyvadlem, komora vhodná jako skladovací prostor.
Kanceláře jsou rekonstruovány z kvalitních materiálů, splňují současnou náročnost prosperující firmy, a i vzhledem k umístění na prestižní adrese se jedná o zajímavou nabídku. Světlé kanceláře mají v cihlové budově se silnými zdmi příjemné klima i v létě. Jsou oddělené a uzamykatelné, mají samostatná měřidla energií, jejichž odběr si můžete regulovat (možný přepis na nájemce), vytápění vlastním plynovým kotlem.
Úřady městské části jsou na dosah, jejich poloha je s výborným přístupem jak do brněnského historického centra, tak na obchvat k dálnici D1 i na výjezd směrem na Svitavy. V bezprostřední blízkosti jsou i zastávky MHD a nákupní zázemí.
Budova je vhodná pro provoz firmy s poskytováním finančních služeb, obchodní firmy s drobným zbožím, velkoobchodu nebo sídla firmy s kancelářemi a vzorkovnou.
Majitel požaduje složení jistoty ve výši dvou měsíčních poplatků. Volné od října 2019 nebo podle domluvy. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.