Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 308 m2

Dobrý
230V,
Veřejná kanalizace

Podnájem reprezentativní kancelář Prostřednictvím naší realitní kanceláře Vám nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v centru Havlíčkova Brodu. Vchod do budovy je z Havlíčkova náměstí. Parkování je možné přímo na náměstí, kde je placené parkoviště nebo zdarma v docházkové vzdálenosti. Prostory se nacházejí ve třetím nadzemním patře, k dispozici výtah a dvě přístupová schodiště, ze strany budovy možný bezbariérový přístup. Vstup do budovy po pracovní době je možný čipovou kartou. Kancelářské prostory jsou tvořeny devíti kancelářskými místnostmi, v patře je kuchyňka, oddělené sociální zařízení, včt. sprchového koutu, místnost pro kopírku a úklidová komora.Pokud by někdo měl zájem o menší prostory je možné se domluvit, není nutné si pronajímat celé patro. Volné od 1.4.2018.V případě zájmu o výše zmíněné prostory mne kontaktujte na níže uvedené telefonní číslo či e-mailovou adresu.