Pronájem bytu, 5+kk, 260 m2

Obrázek 2 k nabídce 916313
Obrázek 3 k nabídce 916313
Obrázek 4 k nabídce 916313

S výhradním zastoupením nabízíme k pronájmu, slunný, prostorný a velkoryse řešený, byt 5+kk s terasou v nově postaveném bytovém domě (rodinného typu)Lokalita Řečkovice. Byt je situován ve 3/3 patře cihlového domu. Byt lze využít i jako sídlo firmy, manažerský byt atd. Celková plocha bytu je 260 m2, samostatné neprůchozí pokoje, velká terasa, šatna, komora, koupelna, kvalitní dřevěné podlahy, dřevěná okna. Nabízí s s novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, lednice, myčka, mirovlná trouba a digestoř). Velká část obytné plochy je situována do zahrady s krásným výhledem do zahradního vnitrobloku. Cena za měsíční služby je nízká, dům postavený nízkoenergeticky, vše dle spotřeby a počtu osob. Cena za pronájem - měsíční nájem + služby + kauce + provize RK.