Pronájem bytu, 4+1, 170 m2

Podlahová plocha
Terasa
3. ze 6

170 m² v druhém poschodí. Prestižní apartmá z doby baroka, prostorný obyvací pokoj s jídelnou, vnitřní design a dokončovací práce na velmi vysoké úrovni. Dva vchody, terasa 17 m² (obývací pokoj, jídelna, kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny, komora, šatna).
Částečně zařízený, vhodný pro 6 osob.
Dva vchody: pvní přímo z výtahu.
Vstupní hala, antické dveře, které oddělují vstupní halu od obývacího pokoje a jídelny, kompletně zařízená kuchyň s velkou komorou.
Velmi prostorná ložnice s vestavěnou šatnou a koupelna se sprchovým koutem se nachazí naproti vstupní hale. Po levé straně chodby jsou další 2 ložnice s koupelnou s vanou.
Velká terasa na jižní straně.
K dispozici satelitní programy.
Do nájemného nejsou zahrnuty energie, služby ani poplatky za společné prostory.
Domácí zvířata jsou povolena.