Prodej , Chalupy, 85 m2

Internet, Satelit
Veřejná kanalizace
Autobus

Prodej chalupy po rekonstrukci K prodeji nabízíme v okrese Semily pěknou chalupu 200 let starou. Avšak chalupa prošla rekonstrukcí v roce 2007. Dispozice chalupy je 3+1 o obytné ploše 84,5 m2. K chalupě náleží rozlehlý pozemek 3231 m2. Chalupa může být prodána částečně zařízená. Chalupa má oddělenou kuchyni vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou a elektrickým, dvouplotýnkovým ohřívačem. V obývacím pokoji je sedačka, konferenční stolek, křesla a skříňky, dále jsou zde umístěna kamna - krb. V koupelně je sprchový kout a pračka, WC je zvlášť. V přízemí je další místnost, kde může být umístěna postel a tedy sloužit jako menší ložnice nebo to může sloužit jako větší komora. V prvním patře chalupy jsou dva neprůchozí pokoje - ložnice. Na podlahách v přízemí je položena dlažba, v 1. patře je podlaha dřevěná. Vytápění chalupy je zajištěno elektrickými přímotopy. Orientace oken je na jih + západ. V celé chalupě je zaveden vodovod a jsou zde zabudované kabelové elektrorozvody. Střecha je ve výborném stavu. K chatě náleží malý sklep. Největší devízou chalupy je rozlehlá zahrada, s nádherným výhledem na okolí Semil. Okolí Vás okouzlí. Na pozemku je možno parkovat. Další možnost parkování je před chalupou. Velice roztomilá vesnička Bozkova nabízí občanskou vybavenost jako poštu, restauraci, obchod s potravinami. Malebný kostelík vytváří atmosféru kouzelné vesničky z pohádky. Ve vesnici je autobusová zastávka. Do centra Jablonce nad Nisou se dostanete autem do 30 minut a do Liberce do 40 minut. V těsné blízkosti chalupy jsou Božkovské dolomitové jeskyně, oblíbené místo k výletům. Krkonošský národní park je od obce Bozkov vzdálený pouhých pár desítek minut a potěší milovníky pěší turistiky i zimních sportů. Pro běžkaře je zde 15 minut autem běžecký lyžarský areál Šachty. Nebo Paseky- Štěpánka, Smržovka. V blízkém okolí i Skiareál Plavy. A další a další. Ideální místo pro ty, co mají rádi zimní radovánky. V létě jsou možnosti ke koupání v 10 km vzdáleném Železném Brodě. Je zde koupaliště. Nebo 17 km je Malá Skála. Houbaři tu najdou také svůj ráj. Krásná chalupa v krásném prostředí. Neuvěřitelný výhled na okolí Semil!
Skvělé i jako investice na pronájem.
Vysokorychlostní internet a satelit.