Prodej bytu, Atypický, 200 m2

Silnice, MHD, Autobus
Balkón
2.

Atypický, velmi prostorný byt ( 200 m2 ) ve velmi aktraktivní lokalitě - ul. Třebízského přímo v centru Mariánských Lázní. Byt je umístěn ve dvou podlažích ( 1. a 2. patro ) pěkného cihlového domu bez výtahu. V 1. patře je byt 4 + 1 + balkón + komora, v 2. patře se nachází byt 2 + 1 + místnost sloužící nyní jako odkládací komora. Byty jsou převážne v původním, zachovalém stavu, vhodné pro zájemce uvažující o vlastní rekonstrukci. Nabízí se také možnost předělání na více bytových jednotek. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K bytu náleží sklep, nebytový prostor v zadní části domu ( využíván jako menší restaurace ) a dvě garáže ( v ceně ). Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, pravidelně udržován. Jedná se o velmi klidné lázeňské bydlení. V bezprostřední blízkosti je les, Lesní pramen, divadlo, tenisové kurty. Nedaleko od domu je též kolonáda se zpívající fontánou. MHD, škola, školka, lékař v pěší dostupnosti.