Prodej bytu, Atypický, 139 m2

Plynovod
Silnice, MHD, Autobus
1.

Prodej prostorného bytu 5+1 + komora + 2x sklad ( předělány na obytné místnosti ) ve velmi atraktivní lokalitě, ul. Mladějovského v centru Mariánských Lázní. Nachází se v 1. NP historického cihlového domu bez výtahu. Celková plocha bytu je 139,30 m2, dispozičně: kuchyně 8,36 m2, obývací pokoj 19 m2, pokoj 17,65 m2, pokoj 18 m2, chodba 11,06 m2, předsíň 3,98 m2, komora 4,20 m2, koupelna 6,34 m2, ložnice 15,12 m2, ložnice 15,75 m2, sklad 7,51 m2, sklad 12,35 m2. Prošel celkovou rekonstrukcí - nová eurookna, nové rozvody vody, nové rozvody el. energie, nová koupelna s WC, nové podlahy, snížené patro na chodbě a v předsíni ( vybudován úložný prostor ), apod. Z kuchyně a pokojů je příjemný výhled do klidné lokality. Byt má dva vchody, jeden je v ložnici s východem na dvůr. Komora je nyní využívána jako spižírna, lze ji také například předělat na druhou koupelnu ( pro hosty ). Plynové topení s možností regulace. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, pravidelně udržován. Jsou zde nové vchodové dveře, proběhla oprava fasády na zadních částech domu, částečně i na přední části. Došlo také k rekonstrukci sklepů. Za domem je zahrada, která bude v tomto roce upravena. Byt je vhodný ke komfortnímu bydlení pro velkou rodinu, lze také např. využít možnost vybudování nebytových prostor na dobré adrese ( v blízkosti lázeňské kolonády ) a spojit s luxusním bydlením. Parkování před domem na rezidenční kartu. Nedaleko od bytu je MHD, škola, obchody, městské divadlo, tenisové kurty, městské muzeum, městský park a les. V pěší dostupnosti je také lanovka, sjezdovka a cyklostezky. K lázeňské kolonádě se zpívající fontánou 3 min procházkovou chůzí. Doporučujeme !