Prodej bytu, Atypický, 46 m2

včetně provize RK
Podlahová plocha
1. ze 6

Dům se nachází v tiché části Nuslí. Nedaleko je náměstí Bratří Synků s veškerou občanskou vybaveností, množstvím obchodů a restaurací. Do centra se dostanete autem během několika minut. MHD je to pár stanic tramvají. V dochozí vzdálenosti se nachází i škola a školka. Nedaleko je i Metropolitní odborná umělecká střední škola. V pěší vzdálenosti se nacházejí i Havlíčkovy sady, které lákají k procházkám a k odpočinku. Projekt je po kompletní renovaci v nejvyšších standardech. Ukončení renovace je plánováno na začátek roku 2018. K jednotce je k dispozici i sklep .Parkování je možné zcela bezproblémově na ulici před domem.