Prodej bytu, 5+1 a větší, 121 m2

Silnice, MHD, Autobus
Balkón
4.

Nabízíme na prodej velmi pěkný, prostorný, mezonetový byt 5+1 s balkónem v centru Mariánských Lázní, ul. Nerudova. Umístěn ve 3. patře zrekonstruované cihlové vily bez výtahu. Celková podlahová plocha jednotky s příslušenstvím je 120,74 m2, dispozičně: kuchyň 10,70 m2, pokoj 14,79 m2, pokoj 22,28 m2, pokoj 15,03 m2, pokoj 27,33 m2, pokoj 17,76 m2, koupelna + WC 5,67m2. Byt je velmi pozitivní, pokoje slunné. Prošel částečnou rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka s vestavěnými elektrospotřebiči na míru, nové podlahy ( PVC, parkety ). Okna dřevěná, natřená a zachovalá. Součástí bytu je mezonetový pokoj + komora, zde jsou nová plastová okna, schody do pokoje jsou nové, dřevěné. Topení přes plynové WAFKY, ohřev vody zajišťuje plynová karma. Dům je po kompletní rekonstrukci, má novou fasádu ( v r. 2014 ), novou střechu, nová okna na chodbě, vymalované vnitřní prostory, nové vchodové dveře, nyní probíhá úprava sklepů. Výhodou je parkování na dvoře u domu, v brzké době bude uzamykatelný. V bezprostřední blízkosti je MHD, zimní stadión, posilovna, městský bazén, nákupní centrum, lékař, městský park a les s mnoha turistickými stezkami. Nedaleko od bytu je také škola, školka, autobusové a vlakové nádraží. K lázeňské kolonádě 10 min procházkovou chůzí. Jedná se o velmi komfortní bydlení. Cena je k jednání.