Prodej bytu, 5+1 a větší, 195 m2

cena je k jedn
Podlahová plocha
5. ze 7

Prodej bytu 5+1, 195 m2, Praha 7, U smaltovny, nedaleko parku Stromovka Byt 5+1 se nachází ve 4. patře bytového domu s výtahem. Interiér sestává z prostorné vstupní haly, obývacího pokoje s pracovnou, čtyř ložnic, šatny, technické místnosti s pračkou a sušičkou, komory, plně vybavené kuchyně s osvětlenou vinotékou a lodžie. V bytě jsou dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s hydromasážní vanou s osvětlením. K vybavení patří blackout žaluzie na dálkové ovládaní, dřevěný nábytek na míru, ručně malované fresky, mramorový krb, křišťálové lustry a protihlukové skla. Součástí je i sklepní koje o rozloze 9 m².
Byt se nachází v populární části Prahy 7 v Holešovicích. V okolí je veškerá občanská vybavenost a lokalita bytu na Praze 7 disponuje výbornou dopravní dostupností do centra Prahy, kterou zajišťují tramvajové linky i metro C ze stanice Vltavská. K aktivní relaxaci lze využít nedaleký oblíbený park Stromovka a v těsné blízkosti je i kulturní vyžití, které především zajišťuje Národní galerie - Veletržní palác. Uváděná kupní cena je k jednání.