Prodej bytu, 4+kk, 107 m2

byt - dům z jihu
byt - ob
byt - krb 3

Nabízíme na prodej prostorný byt 4+kk v malebném, historickém městě Stříbro v Plzeňském kraji - 30 km od Plzně a 38 km od proslulých Mariánských Lázní. Jedná se o lokalitu východní předměstí, ulice Nerudova. Výměra bytu včetně příslušenství je 107,55 m2, započitatelná plocha 95 m2. Nachází se v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Dispozičně: obývací pokoj s kk 36,67 m2, ložnice 10,85 m2, chodba 5,40 m2, koupelna 4.50 m2, WC 1,00 m2, pokoj 12,54 m2, pokoj 11,48 m2, komora 1,50 m2, komora 1,48 m2, sklep 11,33 m2, sklep 10,80 m2.Prošel kompletní rekonstrukcí - nová plastová okna s dvojsklem, nové podlahy - plovoucí podlahy, lina, dlažby, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči ( myčka, trouba ). Vytápění bytu zajišťuje nový plynový kotel s nasavením čidla ( včetně nových rozvodů ), ohřev vody el. bojler. V hlavní části bytu u jídelny a obýváku je funkční krb. V mezipatře se nachází dvě komory ( patří k bytu ), v první komoře se nachází plynový kotel, druhá komora je využívána jako šatna. K bytu náleží také dva sklepy, polovina půdy, podíl na společných prostorech: dvůr, zeleň, balkon, parkovací místa. Půdní prostor je umístěný přímo nad bytem, nabízí se tedy možnost vytvoření luxusního, prostorného mezonetového bytu. Dům má dva vchody po dvou bytech. Možno dokoupit i garáž. Plánuje se nová fasáda a oprava střechy. Jedná se o klidné a komfortní bydlení v příjemné lokalitě. Nedaleko od domu je obchod, škola, školka, MHD, stadion, městský park. Do centra města pět min procházkovou chůzí. Městem protéká řeka Mže, která je obklopena krásnou přírodou. Nachází se zde také spoustu kulturních památek. Doporučujeme !