Prodej bytu, 4+1, 106 m2

Plynovod
Silnice, MHD, Autobus
4.

Nabízíme na prodej prostorný byt 4 + 1 s balkónem a lodžií + komora a spíž v oblíbené lokalitě - ul. Ruská v centru Mariánských Lázní. Výměra bytu je 106 m2, nachází se ve 3. patře historického cihlového domu bez výtahu. Byt je v původním, velmi zachovalém stavu, vhodný pro zájemce uvažující o vlastní rekonstrukci. Okna orientována na východ a západ, po celý den je v bytě zajištěn dostatek světla. Z balkónu je výhled na historické domy v Ruské ulici, z lodžie částečně na samotné srdce Mariánských Lázní a přilehlé domy v okolí. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. K bytu náleží sklep a dvě uzamykatelné půdní kóje. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, na chodbách jsou nová eurookna. Majitelé bytů pravidelně platí do fondu oprav, v tomto bytě činí měsíční platba 1.280,- Kč. V bezprostřední blízkosti je městský park s léčivými prameny a les s mnoha turistickými stezkami. MHD, škola a lékař nedaleko od domu. V pěší dostupnosti také městský bazén, zimní stadión a les. K proslulé lázeňské kolonádě se zpívající fontánou 10 min procházkovou chůzí. Nabízí se možnost vytvoření luxusního, komfortního a klidného bydlení. Doporučujeme !