Prodej bytu, 3+1, 78 m2

Panelová
5. ze 7
Obrázek k zakázce č.: 481213

Prodej bytu 3+1 s lodžií. Byt v osobním vlastnictví o celkové výměře 78,5 m2 se nachází ve 4. patře zatepleného a celkově revitalizovaného panelového domu s novým výtahem. Byt je po převážné rekonstrukci, která proběhla cca před 9 lety - jádro ze sádrokartonu, obklady, dlažba, kuchyňská linka atd. K bytu patří komora v mezipatře. Výhodou jsou nízké měsíční poplatky do fondu oprav. Koupi bytu je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.